CIĘCIE LASEREM

Usługa cięcia laserem w technologii światłowodowej FIBER

  cięcie laserem

Cięcie laserem światłowodowym PowerCut (FIBER) o zakresie pola roboczego 1500x3000mm to absolutnie najnowsza technologia wydajnego wycinania dowolnych kształtów z blach. Widoczną różnicą w stosunku do laserów CO jest cięcie blach cienkich do 5mm, gdzie koszt wycięcia można obniżyć nawet dziesięciokrotnie.

 

Zapewniamy szybkie terminy realizacji, niskie ceny oraz dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. 

Zalety ciecia laserem w technologii światłowodowej:

 

Wycinarka laserowa z serii PowerCut z napędami liniowymi, umożliwia szybkie i wydajne wycinanie dowolnych kształtów z arkuszy blach.

Dane techniczne:

Szybkość, wydajność, dokładność:

Obrabiane materiały:

Wycena cięcia

W trosce o czas Naszych Klientów poniżej przedstawiamy uwagi dotyczące prawidłowo przygotowanego zapytania ofertowego na wykrawarkę wodną lub laserową:

  1. Wyceny przygotowujemy na podstawie szkiców, rysunków zamieszczanych przez Klientów w zapytaniach ofertowych. Rysunki wykonane na komputerze (Autocad) są dla nas dużym ułatwieniem i znacząco skracają czas uzyskania odpowiedzi na zapytanie

  2. W zapytaniu prosimy o zamieszczenie niezbędnych do wyceny informacji tj. ilości potrzebnych detali, gatunku materiału z jakiego należy wykonać detale oraz ich grubości

  3. Pracujemy na plikach AutoCad (format: .dwg, .dxf), Inventor (format: .ipt). Rysunki wykonane w programie Corel Draw (.cdr) prosimy o eksport do formatu .dwg lub .dxf. Prosimy o zamieszczenie co najmniej jednego wymiaru gabarytowego detalu, dzięki temu unikniemy pomyłki związanej ze skalą

  4. Cenną informacją jest określenie na rysunku wymiarów, które mają dla Państwa szczególne znaczenie. W przypadku detali ciętych wodą prosimy o podanie jakości powierzchni bocznej jaką potrzebują Państwo uzyskać po obróbce.

Zrealizowane zamówienia  wysyłamy naszym transportem lub firmą kurierską na terenie całego kraju, istnieje również możliwość odebrania zamówienia na miejscu w siedzibie naszej firmy.