USŁUGI

lASERCięcie laserem w technologii światłowodowej FIBER


Jeśli potrzebujesz w krótkim czasie stworzyć konkretny kształt blachy, wybierz oferowane przez nas cięcie laserem w technologii światłowodowej FIBER. Maszyny, z których korzystamy, pozwalają na niezwykle szybką i wydajną pracę, jak również wysoką powtarzalność danego wzoru. Jednocześnie generuje nawet dziesięciokrotnie niższe koszty poszczególnych prac, w stosunku do maszyn o technologii CO.

szczegóły

 

 

 

 

 

CIĘCIE WODĄ

Cięcie strumieniem wody


Wśród świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się również cięcie strumieniem wody w technologii abrasive waterjet. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod wycinania dowolnych kształtów z niemal każdego materiału, w tym między innymi metalu, ceramiki, skóry, gumy czy tworzyw sztucznych. Wykorzystywana przez nas metoda jest niezwykle precyzyjna i szybka, a do tego pozwala na przebujanie materiału bez konieczności wchodzenia z zewnątrz.

szczegóły

 

 

 

 

 

Prasa krawędziowa

Gięcie blach


Nasza firma oferuje profesjonalne gięcie blach, przy wykorzystaniu maszyn sterowanych komputerowo. Dzięki nim możemy przygotować dla naszych klientów dowolny element zakrzywiony w wybranym kierunku i według podanych nam wytycznych. Zaokrąglone krawędzie bardzo często stanowią element wielu urządzeń i innych konstrukcji. Dlatego też z naszych usług korzystają firmy wielu branż, jak również klienci prywatni.

szczegóły